KONTAKT

Är det något du undrar över är du välkommen att maila, ringa 040-611 34 00 eller använda formuläret nedan.

Fastighets AB Trianon Besöksadress: Stenhuggaregatan 2 Postadress: Västra Kanalgatan 5, 211 41 Malmö – 040-611 34 00 –  info@trianon.se

olof_nyt2

VD
Olof Andersson

olof.andersson@trianon.se

040-611 34 97

 

 

Våra framgångar är främst våra duktiga medarbetares förtjänst. Vi är ett sammansvetsat team av kollegor med lång branscherfarenhet. Behöver du hjälp med något så är du välkommen att kontakta oss på respektive kontaktinformation nedan.

UTHYRNING/KUNDTJÄNST 040-611 34 00

AnnaPiper
Uthyrningschef Bostäder
Anna Piper
040-611 35 17
anna.piper@trianon.se
Trianon 359-s
  Uthyrare
Limhamn, Slottsstaden & City
Linda Persson
040-611 40 14
linda.persson@trianon.se
Linda 176-s
Uthyrare
Lindängen, Hermodsdal & Oxie
Linda Georgsson
040-611 31 20
linda.georgsson@trianon.se
                                                             

FÖRVALTARE

LarsAkewall
Förvaltningschef  City, Limhamn & Slottsstaden
Lars Åkewall
040-611 33 42
lars.akewall@trianon.se
LarsNordin
Förvaltningschef Vårsången, Hermodsdal & Oxie
Lars Nordin
040-611 34 94
lars.nordin@trianon.se
CarolineAndersson-1
Förvaltare/Driftschef Rosengård Centrum
Caroline Andersson
040-611 32 38
caroline.andersson@trianon.se
Trianon 375-s
Förvaltare Limhamn, Häggen & Entré lägenhet
Ajten Böös
040-611 34 87
ajten.boos@trianon.se
bildsaknas1
Förvaltare Motetten och Folkvisan
Michaela Lorich
040-611 41 04
michaela.lorich@trianon.se

AFFÄRSUTVECKLING & MARKNAD

Trianon 018-s Anna
Affärsutvecklingschef
Anna Heide
040-611 39 23
anna.heide@trianon.se
Trianon 260-s
Marknadsansvarig
Birgitta Bengtson
040-611 32 84
birgitta.bengtson@trianon.se

EKONOMI

Mari-LouiseHedbys-1
Ekonomichef/Vice VD
Mari-Louise Hedbys
040-611 34 85
mari-louise.hedbys@trianon.se
_Q2A5234JonasK
Business Controller
Jonas Karlsryd
040-611 33 10
jonas.karlsryd@trianon.se
_Q2A5152KarinAppehl
Ekonomi
Karin Appehl
040-611 34 04
karin.appehl@trianon.se
Emelie
Redovisningsansvarig
Emelie Thufvesson
040-611 39 00
emelie.thufvesson@trianon.se
_Q2A5169AnnEriksson
HR / Ekonomi
Ann Eriksson
040-611 34 40
ann.eriksson@trianon.se

FASTIGHET - Drift & Teknik

bildsaknas1
Driftledare Entré
Emir Bosnjakovic
bildsaknas1
Drifttekniker Entré
Bruno Genev
Trianon 186-s
Tekniker/Fastighetsskötare Rosengård Centrum 
Petri Saario

FASTIGHETSSKÖTARE

DanielPerssonVaktmastare
Daniel Persson
CITY
AngelicaJeppsonFastighetsskotare
Angelica Jeppson
CITY
ThomasNilssonFastighetsskotare
Thomas Nilsson
LIMHAMN / SLOTTSSTADEN
Mano-ojeda
Manuel Ojeda
LIMHAMN / SLOTTSSTADEN
PatrikKrell
Patrik Krell
LINDÄNGEN
SabahudinRamic
Sabahudin Ramic
LINDÄNGEN
bildsaknas1
Rickard Möller
CITY
SamiHelkomaa
Sami Helkomaa
HERMODSDAL
LenaBlixt
Lena Blixt
HERMODSDAL
NusretHaruni
Nusret Harumi
ROSENGÅRD
Trianon 022-s
Ola Fransson
HÄGGEN
Trianon 275-s
Irena Palison
LIMHAMN
bildsaknas1
Peter Hällström
LINDÄNGEN
bildsaknas1
Ronnie Andersson
LINDÄNGEN

LOKALVÅRDARE

MagdalenaGrzywacz-bucka
Magdalena Grzymacz-Bucka
Trianon 052-s
Djeneta Hodja
JosephineOseiBoadu
Josephine Boadu
Trianon 161-s
Faline Timrell
MonikaLukacz
Monica Lukacz

MAMAS CAFÉ VÅRSÅNGEN

LenaAndersson
Lena Andersson
072-060 32 75
mamas@trianon.se
HeidiEriksen
Heidi Eriksen
072-060 32 75
mamas@trianon.se

HITTA LEDIGA LOKALER I HELA MALMÖ

Fastighets AB Trianon Besöksadress: Stenhuggaregatan 2 Postadress: Västra Kanalgatan 5, 211 41 Malmö – 040-611 34 00 – info@trianon.se